top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıFavori Reklam

CNR Kitap Fuarı ile hayallerini keşfetmenin zamanı

Kitapseverlerin sabırsızlıkla beklediği CNR Kitap Fuarı 8’inci kez ziyaretçilerine kapılarını açtı. Bu yıl “Hayallerini Keşfet” teması ile okuyucuları karşılayan fuarda, 300'ün üzerinde yayınevi ve 550’yi aşkın marka yer alıyor. 350’den fazla etkinliğin yapılacağı fuar, 650’nin üzerinde yazarın imza günlerine de ev sahipliği yapacak.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) desteğiyle düzenlenen Uluslararası CNR Kitap Fuarı, Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 8’nci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuarda 300'ün üzerinde yayınevi ve 550’yi aşkın marka yer aldı.

Okurların merakla beklediği Türkiye’nin kitap fuarı haline dönüşen CNR Kitap Fuarı, Bilfen, Can, Ephesus, Kırmızı Beyaz, İşler, Turkuvaz ve Cumhuriyet’in aralarında bulunduğu yayınevinin katılımı ile gerçekleşiyor. İstanbul ve bölgesinin en değerli ve en büyük kültür etkinliği olarak 15 bin metrekare alanda düzenlenen CNR Kitap Fuarı’na 500 binin üzerinde kitapseverin gelmesi bekleniyor.

Fuarın bu yıl ki mottosu ‘’ hayallerini keşfet’’

Fuarda okuyucuya ulaşan her kitapla yeni hayal dünyasının kapılarını aralayacak olan fuarın bu yıl ki mottosu ‘’hayallerini keşfet’’ oldu. Fuarı ziyaret edecek kitapseverler sevdikleri yazarların kaleminden çıkan eserlerde kendi hayallerini keşfetme fırsatı yakalayacak. Fuar ziyaretçileri aralarında Pelin Batu, Ali Lidar, Zeynep Sahra ve Emrah Serbes gibi birbirinden değerli çok sayıda yazarın katılacağı imza günlerini yakından takip etme ve yazarlarla tanışma olanağı bulacak.


Dayanışmanın en güzel örneği CNR Kitap Fuarı’nda

Fuarda yeterli imkanlara sahip olmayan köy okullarındaki öğrencilere ulaştırılmak üzere ‘’kitap bağışı kampanyası’’ düzenlenecek. Dayanışmanın en güzel örneğinin yaşanacağı fuarda, fuar süresince sürecek olan kitap bağışı kampanyası çocukların hem kültürel gelişimine hem de yüzlerindeki tebessüme katkı sağlayacak.


500 binin üzerinde ziyaretçi

Söyleşi, seminer, panel ve sergi gibi 350’den fazla etkinlik gerçekleştirileceği İstanbul ve bölgesinin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan CNR Kitap Fuarı’nda ziyaretçiler, 650’nin üzerinde yazarla imza günlerinde tanışma fırsatı bulacaklar. Fuarda, hikâyeden romana, şiirden sınav hazırlığına kadar farklı içerikte pek çok kitabın görücüye çıkacak. Binlerce metrekarelik alanda kitap tutkunlarına ev sahipliği yapacak olan fuarı, 3 Nisan’a kadar binlerce kitapseverler ziyaret edecek.

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page