top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıFavori Reklam

En büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2023’ten beklenenler neler?

Tüketici elektroniği ve yeni teknolojilerin tanıtılacağı CES 2023’e sayılı günler kaldı. Binlerce firmanın bulunduğu ve on binlerce insan tarafından ziyaret edilecek olan CES 2023 beklentileri neler?


Gelecek hafta Las Vegas'ta düzenlenecek CES 2023 ticaret fuarında bir kez daha en son teknoloji trendleri ile karşılaşacağız. Dünyanın en büyük teknoloji şovu geçtiğimiz yıllarda COVID’in gögesinde kalmıştı ancak 2023’te tam kapsamıyla boy gösterecek diyebiliriz.

CES 2023 etkinliği 5-8 Ocak tarihleri arasında Las Vegas'ta düzenlenecek. Ancak etkinlik başlamadan önce de firmalardan çeşitli duyurular ile karşılaşacağız.

CES 2023’ten beklenenler

Örneğin Nvidia, 3 Ocak Salı günü düzenleyeceği etkinlikte yeni RTX 40 serisi masaüstü ve mobil ekran kartlarını tanıtacak. Fuar kapsamında PC oyuncuları için yeni donanımların da duyurulacağını söylesek yanılmış olmayız. Yine 3 Ocak’ta otomobil Volkswagen’i ve yeni elektrikli araçlarını göreceğiz.

4 Ocak Çarşamba günü ise AMD, Asus, BMW, LG, Panasonic, Samsung, TCL ve Sony gibi büyük şirketler bu yıl çıkaracakları yeni ürünleri tanıtacak.2 görüntüleme0 yorum

Commentaires


bottom of page