top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıFavori Reklam

IDEX İstanbul 2022 ile alışılmış kalıpların dışına çıkın

Ağız ve diş sağlığı sektörünün yapı taşı IDEX İstanbul – 17. Uluslararası İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı, katılımcı ve ziyaretçilere global pazara açılmaları için benzersiz bir fırsat sunuyor ve 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ticarete hız kazandırıyor. Geniş ve yüksek kaliteli ürün seçkisinin ön plana çıkacağı ve sektöre dair en son yenilik ve teknolojilerin sergileneceği fuar, CNR Holding tarafından DİŞSİAD (Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği) desteği ile organize ediliyor.

Ağız ve diş sağlığı alanının tek uluslararası fuarı IDEX İstanbul’a, Çin, Pakistan ve Kore ülke pavilyonlarının yanı sıra Avrupa, Asya ve Uzak Doğu’dan 20 farklı ülke katılım gösteriyor. Fuarı, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Orta Doğu ve Uzak Doğu, Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri ve Balkan ülkelerinin de aralarında bulunduğu 80 ülkeden alım heyetleri ile 30 bine yakın uluslararası sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

IDEX İstanbul 2022, sektörün en son yenilikler ve teknolojik gelişmelerin ele alınacağı sempozyum kapsamındaki sunum, workshop ve kurslar aracılığıyla bu yıl da dünyanın en önemli akademisyen ve uzmanlarını ağırlayacak.

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page