top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıFavori Reklam

Savunma Sanayii’nden dünyada bir ilk! Avatarlarınızı hazırlayın

SAHA İstanbul, savunma sanayii fuarını ‘Metaverse’e taşıyor. SAHA Expo, bu sene 25-28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde fiziki fuarın ardından, tüm dünyadan ziyaretçilerin avatarlarıyla fuarı gezmelerini, projeleri incelemelerini sağlayacak ‘Metaverse’ Fuarını da düzenleyecek.

Metaverse çılgınlığı büyümeye devam ediyor. Toplantılar, eventler ve bir çok organizasyona ev sahipliği yapan Metaverse’de savunma sanayii fuarı düzenlenecek. Türkiye’nin savunma, havacılık ve uzay teknolojileri alanındaki gelişimine SAHA MBA programı, SAHA Akademi, SAHA Girişim gibi çok önemli çalışmalarla destek veren ve sektörlerin ihtiyaç duyduğu alanlarda projeler geliştirmek, yerlileştirme çalışmalarına katkı vermek ve sektörün gelişimi için görüş oluşturmak amacıyla 10 farklı komite oluşturarak, üyelerinin diğer kamu kurum ve kuruluşları, Ar-Ge Merkezleri ve üniversiteler ile koordineli olarak birer proje mutfağı gibi çalışmalarını sağlayan SAHA İstanbul, dünyanın ilk savunma sanayii ‘Metaverse’ Fuarını yapacağını duyurdu.

Verilen bilgilere göre savunma, havacılık ve uzay teknolojileri alanında 104 ülkeden katılım beklenen ve yerli savunma sanayini dünya ile buluşturan SAHA Expo, bu sene 25-28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de fiziki fuarın ardından, tüm dünyadan ziyaretçilerin avatarlarıyla fuarı gezmelerini, projeleri incelemelerini sağlayacak 'Metaverse' fuarını da düzenleyecek.


Kaynak: https://www.cnnturk.com/

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page