top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıFavori Reklam

ACE OF M.I.C.E. AWARDS

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri; Kongre, Toplantı ve Etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluslarda daha mükemmele ulasma arzusu yaratmayı, M.I.C.E. sektörünü ve sektörden hizmet alan kurumsal sirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirligini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyondur.

Amacımız; ödül kazananların basarısını vurgulamak, MICE sektöründe faaliyet gösteren firmaların gelisip ilerlemesine katkı saglamak, onları motive ederek basarılarını belgelendirmek, onurlandırmak ve ödüllendirmektir.

7 yıldır basarıyla yürütülen ACE of M.I.C.E. Awards jüri-finalist toplantısı ve görkemli ödül töreni, sektör paydaşları arasında önemli bir network saglamaktır. Sektör paydaşlarının şıklık yarısına girdigi ve Oscar tadında bir organizasyon olan ACE of M.I.C.E. Awards, global MICE endüstrisinin en büyük ödül törenidir.

Her sene degisen ve kurumsal sirketlerin etkinlik planlayıcılarından olusan dev jüri heyeti, birincileri iki asamalı olarak belirliyor. Ilk asamada; basvurular jüri heyeti tarafından online puanlanarak her kategorinin ilk üç finalisti belirleniyor. Ikinci asamada; basvurular jüri heyeti tarafından online puanlanarak her kategorinin ilk üç finalisti belirleniyor. Ikinci asamada, 1 tam gün süren jüri finalist toplantısı gerçeklesiyor.

Bu toplantıda; finalist firmalar jüri üyelerine 7 dakikalık sunumlarını yapıyor, ardından jüri baskanı o kategori için oylama baslatıyor ve verilen puanlar salon içerisinde bulunan Noter'e düserek birinciler belirlenmis oluyor.

ACE of M.I.C.E. Awards, MICE sektörünü tüm renkleriyle bir araya getirmeye devam edecek.

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page