top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıFavori Reklam

SOLAREX ISTANBUL

Ülkemizin ilk ve tek günes enerjisi konulu fuarı olan Günes Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex Istanbul”, Türkiye’nin günes enerjisi alanında üretim merkezi olması yolunda büyük adımlar atmasına fırsat tanıyan bir fuardır.

Günes enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunuldugu ticari bir platform olan “ Uluslararası Günes Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin bulustugu bir organizasyon olma özelligine sahiptir.

Avrupa’nın en günesli ülkelerinden biri olarak kabul edilen Türkiye’de bu konuya yogunlaşan bir fuarın olması, dünya çapında tanınmıs ve Türkiye’de yatırım yapmaya gönüllü çok sayıda dünya markası tarafından da yogun bir ilgi ile karsılanmaktadır. Güneslenme alanı oldukça yüksek olan ülkemiz, bu cografi özelligi avantaja dönüstürme konusunda en büyük destegi, “Solarex Istanbul” fuarı ile almaktadır.

Türkiye’de hızla gelisen bir katılımcı kitlesine dogru giden, Ortadogu ve Asya pazarları için oldukça dikkat çekici olan, “Solarex İstanbul”, tam anlamıyla oturmus bir organizasyon olup, yurt dısı katılımcıların yogun ilgisiyle büyümesini sürdürmektedir.

“Solarex Istanbul”, planlanan seminerleri ile hem katılımcı firmalara hem de ziyaretçilerine temiz enerjinin önemini anlatmayı hedeflemektedir. Fuar, sempozyumlar ve firma konferanslarının yanı sıra ziyaretçilerin de katılım gösterecegi sekilde planlanan çok sayıda farklı etkinlikten olusmaktadır. Özellikle finansman, yatırım ve üretim konularında seminerler gerçeklestirilen fuarda, sektörün öncü kurulusları da verdikleri seminerler ile sektörü aydınlatmaktadır.

Dünya günes enerjisi sektörünün Ceo’ları, üst düzey yöneticileri, satınalma müdürleri, üreticiler, tüketiciler, akademisyenler, ögrenciler ile günes enerjisi sektörünün yurt içi ve yurt dışı temsilcilerinin yer aldıgı fuarda sektörün tüm mensupları bir araya gelmektedir.

Solarex Istanbul ile sektörün güç birligi yaptıgı, günes enerjisi sektörü ile sanayicileri birlestiren gerçek ticari platform yeniden olusmaktadır.


5 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page